The forums are closed as we are moving all discussions into Discord.

Join our Discord server by following this link.

Jest tu ktoś?

Our Polish language forum

Moderator: Ravignir

Re: Jest tu ktoś?

Postby Ravignir » Fri Aug 11, 2017 4:28 pm

Polish forum moderator
SW player since summer '15|One Turn Decks devoted - I had over 30 different OTK decks in DoC|Former DoC player - DoC Print & Play version - Click! - enjoy!
Ravignir

Postby Devirk » Fri Aug 11, 2017 11:01 pm

miałem zamiar to wziąć i wyedytować i wstawić w oryginalnym poście z głosowaniem :P
R.I.P. Duel of Champions [*]
you can find me on Youtube!
Devirk

Postby JeniecSzuji » Sun Aug 13, 2017 6:23 pm

Ravignir wrote:To Hyperion Team wciąż istnieje? :shock:
Spellweaver przede wszystkim potrzebuje dobrej reklamy, a nie kolejnych "invite tournament" z dużą sumą pieniędzy w puli. I reklamowanie SW przez streamerów jest średnie - ludzie często widzą, jaki był cel takiej akcji.

Jeszcze istnieje, ale nie powiem, żeby się tu za wiele działo.
Devirk wrote:Hall of Fame przywraca starych graczy :P

Taa. To skandal, że mnie tam nie ma xd
ImageImage
JeniecSzuji

Postby Devirk » Sun Aug 13, 2017 8:55 pm

JeniecSzuji wrote:Taa. To skandal, że mnie tam nie ma xd

Ostro na streamie walczyłem żeby Cię uwzględnili, ale Jotto był nieugięty. Twoje miejsce zajął Pawell123k o ile dobrze pamiętam.
Devirk

Postby Ravignir » Mon Aug 14, 2017 8:44 am

Jeśli Paweł zajął miejsce Jeńca, to zasłużenie. Mnie zastanawia obecność takiego gracza jak Stanel na tej liście, bo bez wątpienia to Jeniec powinien być na jego miejscu.
Polish forum moderator
SW player since summer '15|One Turn Decks devoted - I had over 30 different OTK decks in DoC|Former DoC player - DoC Print & Play version - Click! - enjoy!
Ravignir

Postby Devirk » Mon Aug 14, 2017 9:50 am

Dużo rozbijało się o aktywność. Stanel cały czas gra. Gdyby Jeniec był aktywny pewnie by się załapał. Choć próbowali ograniczyć nieaktywnych graczy na liście to i tak wielu takich weszło...
Devirk

Postby JeniecSzuji » Tue Aug 15, 2017 9:22 pm

Devirk wrote:
JeniecSzuji wrote:Taa. To skandal, że mnie tam nie ma xd

Ostro na streamie walczyłem żeby Cię uwzględnili, ale Jotto był nieugięty. Twoje miejsce zajął Pawell123k o ile dobrze pamiętam.

Lol, no to dzięki za wsparcie ;]
Ravignir wrote:Jeśli Paweł zajął miejsce Jeńca, to zasłużenie. Mnie zastanawia obecność takiego gracza jak Stanel na tej liście, bo bez wątpienia to Jeniec powinien być na jego miejscu.

Zgadzam się, Paweł bardziej zasłużył. Co do Stanela, to nie wiem jak mocno się on udziela. Ja jednak nie jestem za aktywny w społeczności. Tak tylko sobie pykam ;p
ImageImage
JeniecSzuji

Postby XM9000 » Sun May 06, 2018 5:04 pm

Ja wróciłem do SW jakby co, przynajmniej (albo aż) do września pewnie będę grał. W maju/czerwcu trochę mniej, w wakacje trochę wiecej. Skusiłem się na walkę o 250 dolarów, pomyślałem, że teraz jak mniej graczy gra to mniej jest dobrych graczy więc może będzie łatwiej wygrać niż kiedyś.
XM9000

Postby Devirk » Thu May 10, 2018 1:31 pm

XM9000 wrote:Ja wróciłem do SW jakby co, przynajmniej (albo aż) do września pewnie będę grał. W maju/czerwcu trochę mniej, w wakacje trochę wiecej. Skusiłem się na walkę o 250 dolarów, pomyślałem, że teraz jak mniej graczy gra to mniej jest dobrych graczy więc może będzie łatwiej wygrać niż kiedyś.

To Cię muszę rozczarować. Po wydaniu wersji mobilnej gra ożyła i teraz gra więcej osób niż dotychczas. W tym także dobrych graczy. Rozważ pozostanie dłużej niż do września. Teraz będziemy co miesiąc dostawać nowe karty (z wyłączeniem lipca i stycznia), pierwsza partia powinna wpaść już jutro :)
No i jeżeli chcesz się coś bardziej poudzielać w społeczności to forum trochę przymarło odkąd mamy discorda - większość dyskusji toczy się właśnie tam https://discord.gg/FtDuR7s
Devirk

Postby Ravignir » Mon May 14, 2018 5:22 pm

O nie, DruidDroid, pamiętam Cię. Nie chciałeś zagrać z nami swissa for fun w DoCu, bo nie było nagród xD
Polish forum moderator
Ravignir

Previous

Return to Polski