The forums are closed as we are moving all discussions into Discord.

Join our Discord server by following this link.

Cześć wszystkim :)

Our Polish language forum

Moderator: Ravignir

Re: Cześć wszystkim :)

Postby Kicaj » Mon Feb 01, 2016 3:54 pm

No to próbujemy ;) zapowiada sie niezla alternatywa dla p2w blizzarda.
Kicaj

Postby xmanieqx » Wed Feb 03, 2016 8:41 pm

Spellweaver z tego co widzę to takie połączenie MTG z Hearthstone. Całkiem przyjemnie się gra :)
xmanieqx

Postby Ergo » Thu Feb 04, 2016 6:17 am

Ja również witam wszystkich jbc nick w grze taki sam jak na forum, ew. wyślij pm :)
Jestem początkujący gram od 01.02.16 wcześniej HS no ale nie dogonię już tych kart więc zawisłem tutaj?
Btw jest tu coś w rodzaju areny, oraz jakie pakiety opłaca się najbardziej kupować :)?
Ergo

Postby Poiytr » Thu Feb 04, 2016 8:04 am

Ergo wrote:Btw jest tu coś w rodzaju areny, oraz jakie pakiety opłaca się najbardziej kupować :)?

Odpowiednikiem areny z HS jest tutaj trial, który jest odblokowany dopiero po zdobyciu 8 poziomu.

Co do pakietów które mamy w sklepie:
Small Pack i Normal Pack: oba te pakiety korzystają z tej samej puli kart, średnia cena za kartę jest taka sama i statystycznie karty epickie zdobywa się równie szybko. Według informacji w sklepie można wyliczyć, że szansa na rzadką kartę (względem kosztu) jest troszkę mniejsza w Normal Packu, ale nie wiadomo jakie jest prawdopodobieństwo trafiania nieczęstych kart w Small Packu, więc nie da się jednoznacznie stwierdzić, który pakiet byłby tutaj lepszy. Dodatkowo Normal Pack jest trochę mniej losowy.
The Good Pack i The Evil Pack: te pakiety dzielą pulę kart na dwie połowy i cena za kartę jest o 40% wyższa niż w przypadku Normal Packów. Gdyby zdarzyła się sytuacja, że jakiś gracz nie potrzebuje żadnych kart z jednego z tych pakietów, to wtedy kupując drugi pakiet będzie miał 2x większe prawdopodobieństwo na trafienie potrzebnych mu kart, czyli byłoby to dla niego opłacalne. Jednak jeśli ktoś potrzebuje kart z obu tych pakietów, to zakup ich niekoniecznie będzie opłacalny.
Do tego mamy jeszcze w sklepie bilety, które same w sobie nie są kartami, ale można je wykorzystać w trybie trial. Jeśli się tam poszczęści, to można wygrać nagrody wielokrotnie wyższe niż cena biletu.
Poiytr

Postby Pikolo01 » Fri Feb 26, 2016 11:33 pm

Tu Pikolo. Piszę, gdyby ktoś nie odczytał greki z awatara ani nicku z prawej strony. Nie żeby było zbyt prawdopodobne, że akurat nad tym zdaniem zaniknie ewentualny analfabetyzm, ale kto wie?
Zarejestrowałem się w październiku 2015, częściej zacząłem grać od stycznia 2016. Gram w angielską wersję językową, ale jako że SW nie osiągnął jeszcze poziomu entropii utrudniającego tłumaczenie symultaniczne na własny użytek, nie powinno to być odczuwalne.
W portfolio gier mam:
- Railroad Tycoon II - moja pierwsza gra. Nawet Sapera poznałem później
- serię Command & Conqer (od Red Alert do 3: Gniew Kane'a, ulubioną częścią jest Generals) - RTSy
- Magic the Gathering(2010-2012 głównie Mirrodin(wolę Phyrexię, ale nazwy świata nie zmienię), tam poznałem podstawy i tam leżą źródła mojego słownika pojęć, dla zaoszczędzenia czasu opisuję go inicjałami MtG,
- Tyrant(Karcianka, której zwłoki straszą na FB). Właściwie na FB spróbowałem większej ilości karcianek, ale to było dawno i nieprawda
- Duel of Champions
- CBT World of Tanks Generals
- World of Tanks od 2011, w połowie 2015, jako wicedowódca "Furious Boars", zwycięzca "Złota dla zuchwałych" (odpowiednik "The Big One", ale ograniczony do polskich drużyn), przez krótki czas YouTuber

Jestem molem książkowym ze szczególnym apetytem na science fiction i fantasy, z ulubionych książek(głównie serii) wymienię:
- "Felix Net i Nika" Rafała Kosika
- "Opowiesci z meekhańskiego pogranicza" Roberta M. Wegnera
- "Świat Dysku" Terry'ego Prachetta
- "Honor Harrington" Davida Webbera
- "Pieśn lodu i ognia" George'a R. R. Martina

A ponadto uważam że Hearthstone powinno być zniszczone. Może nie koniecznie zniszczone, ale ludzie która uważają, że to pierwsze i oryginalne T/CCG działają mi na nerwy.
Pikolo01

Postby Langren » Sun Mar 27, 2016 9:23 pm

Witam wszystkich miłośników karcianek, tych elektronicznych i fizycznych ;) Mój nik w grze Spellweaver jest taki sam jak na tym forum. Mam nadzieję że zacznie grać w nią więcej ludzi bo ma potencjał i dużo do zaoferowania :D
Langren

Previous

Return to Polski