The forums are closed as we are moving all discussions into Discord.

Join our Discord server by following this link.

Turniej zapoznawczy

Our Polish language forum

Moderator: Ravignir

Turniej zapoznawczy

Postby Rimuel » Tue Feb 09, 2016 1:57 pm

Witam wszystkich,
Ponieważ na polskim forum mamy tutaj stosunkowo cicho postanowiliśmy z Lorenthielem troszkę rozruszać towarzystwo.
Chcieli byśmy urządzić nieoficjalny turniej polskiego community. Na razie możemy zagwarantować jedynie zabawę, możliwość poznania osób i pomoc w nauce gry dla osób początkujących. Turniej otwarty by był dla każdego kto tylko by był chętny począwszy od ludzi, którzy zaczęli nawet dzisiaj grę, po starych wyjadaczy :)

Jeśli chodzi o nagrody, tutaj w obecnej chwili zagwarantować nie mogę nic. Najpierw chcieli byśmy zobaczyć czy byli by chętni do takiego rodzaju integracji. Jeśli będzie chociaż te 8-10 osób to napiszę do ivko o ewentualne nagrody, ale na obecną chwilę nie mogę nic zagwarantować, dlatego każdy, kto był by chętny, niechaj napisze post pod tematem.

Kiedy?
Data do ustalenia, zależne od tego kiedy będzie wszystkim pasować.

Zapraszam wszystkich chętnych do dyskusji, a jeśli ktoś z początkujących chciał by się poznać lepiej i pogadać o szczegółach, podstawach gry, czy po prostu luźnych sprawach, chętne na wszytko odpowiem. Wystarczy napisać do mnie lub po prostu dodać mnie w grze do znajomych (nick Rimuel, tak samo jak na forum).

To chyba tyle :) Zapraszam wszystkich do wspólnej integracji :D
Rimuel

Re: Turniej zapoznawczy

Postby brodozaurus » Tue Feb 09, 2016 7:57 pm

Ja chętnie zagram. Z tego co widzę jest dosyć sporo ex DoC-owców tutaj o może się uda cos sklecić.
brodozaurus

Postby darkuji101 » Wed Feb 10, 2016 2:29 pm

Ja również chętnie zagram!
darkuji101

Postby Lorenthiel » Mon Feb 22, 2016 1:42 am

Nie ma więcej osób chętnych? :) Turniej jest dla każdego, w zasadach naniesiemy odpowiednie ograniczenia, tak aby każdy miał szanse wygrać :) Zapraszam, nie gryziemy ! ;)
Twitch: twitch.tv/lorenthiel_

Image

In game achievements:
1st place in MC#2, MC#9
3rd in MC#3, MC#5
1st in Asperia Cup Invitational
Multiple TOP10
Lorenthiel

Postby Rimuel » Mon Feb 22, 2016 10:50 am

Można by też zrobić tak, że gramy w formacie startowym, to znaczy można grać tylko jednym z decków startowych, żeby każdy miał równe szanse (oczywiście jeśli takie coś będziecie chcieli) :D
Tak czy inaczej myślę, ze problem nie w tym, że nie ma chętnych, tylko że po prostu mało osób czyta forum.
Rimuel

Postby Pikolo01 » Wed Feb 24, 2016 8:52 pm

Ja mogę zagrać, z tym że nie wiem z czego składa się teraz talia startowa. Domykam kolekcję uncommonów i jestem w 3/4 kart rzadkich, więc raczej to sklecę
Rzadko zaglądam na polskie fora, na anglojęzycznych zwykle panuje znacznie wyższa kultura i więcej się można dowiedzieć
Im więcej graczy spotykam, tym więcej okazuje się być Polakami i się z tym nie afiszuje
Pikolo01

Postby Mruz » Thu Feb 25, 2016 10:18 am

Ja też mogę zagrać turniej, czemu nie. :) Najlepszy czas dla mnie każdy dzień tygodnia po 21:00
Mruz

Postby brodozaurus » Thu Feb 25, 2016 9:22 pm

Pikolo01 wrote:Ja mogę zagrać, z tym że nie wiem z czego składa się teraz talia startowa. Domykam kolekcję uncommonów i jestem w 3/4 kart rzadkich, więc raczej to sklecę
Rzadko zaglądam na polskie fora, na anglojęzycznych zwykle panuje znacznie wyższa kultura i więcej się można dowiedzieć
Im więcej graczy spotykam, tym więcej okazuje się być Polakami i się z tym nie afiszuje

Bto tu dosyć spora migracja graczy z DoC wpadła, Btw świetny ten pakiecik trafiłeś, same przydatne eRki
brodozaurus

Postby Pikolo01 » Fri Feb 26, 2016 10:17 pm

brodozaurus wrote:
Pikolo01 wrote:Ja mogę zagrać, z tym że nie wiem z czego składa się teraz talia startowa. Domykam kolekcję uncommonów i jestem w 3/4 kart rzadkich, więc raczej to sklecę

Bto tu dosyć spora migracja graczy z DoC wpadła, Btw świetny ten pakiecik trafiłeś, same przydatne eRki

Też jestem sierotą po DoC, tylko tam dołączyłem dość późno, gdy impreza się kończyła. Mam pecha do karcianek, zwykle jak zacznę w coś grać to jest przejmowane i rujnowane przez nowego właściciela. Do 3 razy sztuka, odpukać
Pikolo01

Postby xRoni » Sun Mar 13, 2016 2:05 pm

Również z chęcią wziął bym udział w takim turnieju. Dajcie jakoś znać kiedy on miałby być.
xRoni

Next

Return to Polski